Titel

Religie, geschiedenis en politiek in de 19e eeuw – Drie afleveringen van 'De negentiende eeuw' voor één prijs

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Verloren, Hilversum

Prijs

15,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2008, 2012, 2016 | Brochure | Geïllustreerd |

Meer info
Keurig met gave, schone en witte bladzijden
-=-

De Negentiende Eeuw 32 (2008) 3
André Hanou, Sporen van een Kant-debat in 1807 (p. 161)
Hanneke Hoekstra, Het gestorven kind – Het verdriet van Hendrik de Cock en de Afscheiding van 1834 (p. 179)
Jimmy Koppen, Katholicisme, liberalisme en vrijmetselarij in onafhankelijk België – Kanttekeningen bij de herderlijke brief van 28 december 1837 (p. 202)
Remieg Aerts, Van beginselstrijd naar verwevenheid – Nieuwe perspectieven op religie, politiek en wetenschap in de negentiende eeuw (p. 216)
Boekzaal (p. 231)
-=-
De Negentiende Eeuw 36 (2012) 2

Jan Dirk Baetens, Kunst als eeuwige jeugd - Originaliteit en schepping in de affaire Frédéric Van de Kerkhove (1862-1873) (p. 81)
Jasper Jans, Vaderlandse geschiedenis en de participerende burger - Onderwijs in burgerschap in het midden van de negentiende eeuw (p. 104)
Toos Streng, Maakten vrouwen de dienst uit? Vrouwelijke romanauteurs in Nederland, 1790-1899: cijfers en beeldvorming (p. 120)
Boekzaal (p. 148)
-=-
De Negentiende Eeuw 40 (2016) 2

Jeroen van Zanten en Jan de Hond, ‘Den eindpaal te Waterloo’. Inleiding (p. 83)
Jolien Gijbels, Oog in oog met het slagveld van Waterloo. Het herinneringslandschap in de beleving van Britse, Franse, Pruisische en Nederlandse reizigers (1815-1870) (p. 104)
Maria Grever en James Scharink, Leren voor het vaderland? De Slag bij Waterloo in Nederlandse geschiedenismethoden (p. 136)
Boekzaal (p. 157)
Lilith Den Bosch

Beste Boekenliefhebber
Fijn dat u een kijkje neemt in ons boekwinkeltje Lilith in Den Bosch.
Wij reageren altijd zo snel mogelijk op bestellingen. Heeft u binnen drie dagen geen reactie van ons ontvangen dan is onze nota mogelijk in uw spam-box (ongewenste email) geland.
We streven naar zo goed mogelijke beschrijvingen van de boeken. Kleine onvolkomenheden als potloodmarkeringen of namen en stempels van vorige eigenaren worden niet altijd vermeld. Wilt u zekerheid over de kwaliteit van een boek, dan kunt u ons daarover mailen. Op verzoek sturen we extra foto's.
Voor boeken die als brievenbuspakket binnen Nederland kunnen worden verstuurd bedragen de verzendkosten 3,95 euro (PostNL) Verzenden van boeken binnen Nederland per pakketpost kost 6,50 bij DHL. Ophalen van boeken is mogelijk na afspraak.
Een greep uit de mogelijke verzendtarieven:
Nederland
Postnl brievenbuspakket €3,95 (tot max. 28 mm dikte
Postnl pakket €7,00
DHL pakket €6,95
DHL afhaalpunt €4,45
België DPD pakket €8,88, klein pakket minder dan 3 kilo) €7,80
Postnl €9,00
Duitsland
DPD klein pakket tot 3kg €7,60 groot €9,90. PostNL €11,50.

Betalen vanuit het buitenland werkt zo:
Voor een betaling aan Antiquariaat Lilith met het IBAN NL27 INGB 0006 6508 24, volg je deze stappen:
Via Online Bankieren:
1. Log in op je online bankomgeving.
2. Kies voor een SEPA-overschrijving (normaal gesproken de standaardoptie voor Europese overschrijvingen).
3. Vul de volgende gegevens in:
1. IBAN: NL27 INGB 0006 6508 24
2. Naam van de ontvanger: Antiquariaat Lilith
3. BIC (optioneel): ING Bank heeft als BIC-code INGBNL2A, (maar dit is meestal niet vereist voor een SEPA-overschrijving.)
4. Vul het bedrag in.
5. Omschrijving/referentie: in dit geval: 4/10/24 1
6. Valuta: Dit zal automatisch in euro zijn.
7. Datum van uitvoering: Kies of je de betaling onmiddellijk of op een latere datum wilt uitvoeren.
8. Controleer alle gegevens en bevestig de betaling.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Lilith.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Lilith
  • Na uw bestelling ontvangen u en Lilith een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Lilith vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Lilith kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren