Titel
Chief Ouwe Dibbes / Sander de Kramer volksheld in Afrika
Schrijver
Davidse, Jochem
Taal
Nederlands
ISBN
9789492495365
Uitgever
Water
Prijs
€ 4,50
Bijzonderheden
2018, paperback, 256 blz, goed (De Kramer bezocht in 2007 Sierra Leone en besloot de piepjonge kindslaven in de diamantmijnen te gaan redden)
Meer info
Ophalen in Hilversum mogelijk. Bezoeken van het magazijn om zelf te zoeken in de voorraad ook mogelijk zonder voorafgaande bestelling.
Openingstijden Berestein Boek: woensdag en vrijdag tussen 14.00 en 16.00 uur en zaterdag vanaf 10.00 tot 16.00 uur.
500 vierkante meter boeken. Meer dan 50.000 boeken en meer dan 10.000 stripboeken.
Ons adres: Berestein boek, Cornelis Drebbelstraat 18 a, 1222 SB Hilversum. Let op: dat is het bedrijfsgebouw op het binnenterrein achter de huizen.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Berestein Boek
- Na uw bestelling ontvangen u en Berestein Boek een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Berestein Boek vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Berestein Boek kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.