Titel
Het verzonken museum
Schrijver
Cousteau, Jaques-Yves
Taal
Nederlands
Uitgever
N.V. Servire
Prijs
€ 10,00
Bijzonderheden
1955, gebonden in rood linnen, 76 pp, stofomslag beschadigd, het boek en de band in excellente conditie
Meer info
Een fascinerend relaas van de ontdekking en berging van de lading van een 220 jaar oud Grieks schip, dat in het zicht van de haven van Marseille strandde.
Afbeeldingen
Boeken Knooppunt 44
Zuidzande
De helft van de opbrengst van de boeken is bestemd voor de Dorpsraad van Zuidzande.
Ga naar https://boekenknooppunt44.boekwinkeltjes.nl/ om al onze titels te bekijken.
Voor 6,50 euro kunt u tot 10 kilo aan boeken laten verzenden.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boeken Knooppunt 44
- Na uw bestelling ontvangen u en Boeken Knooppunt 44 een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boeken Knooppunt 44 vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boeken Knooppunt 44 kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.