Titel

Een geschiedenis van de wereld in 10 1/2 hoofdstuk / druk 1

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789029501392

Uitgever

Arbeiderspers

Prijs

5,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2002, paperback, gelezen maar in goede conditie

Meer info
Van een verstekeling op Noachs ark tot een rechtszaak tegen houtwormen: Barnes speelt met feit en fictie en geeft de wereldgeschiedenis een briljante, ironische draai.

In ‘Een geschiedenis van de wereld in 10,5 hoofdstuk’ schetst Julian Barnes het verhaal van een verstekeling aan boord van de ark van Noach die verslag doet van de grote reis. Er wordt enigszins afgeweken van de officiële versie, en de verstekeling legt uit hoe de menselijke soort zich sindsdien heeft ontwikkeld. Een lezing aan boord van een cruiseschip wordt verstoord door Arabische terroristen. Een zestiende-eeuws Frans gerechtshof heeft een zaak in behandeling waarin de houtworm wordt aangeklaagd. In dit speelse en tegelijk scherpzinnige boek biedt Julian Barnes in tien onderling verbonden hoofdstukken en een slotbeschouwing een lichtvoetige, ironische, vaak opbeurende kijk op de wereldgeschiedenis, waarin feit en fictie door elkaar heen lopen. ‘The Observer’ omschreef dit boek als ‘Briljant, vrolijk, geleerd, origineel, gedurfd, onthutsend: een verrukking om te lezen.’
Afbeeldingen
Barnes, Julian - Een geschiedenis van de wereld in 10 1/2 hoofdstuk / druk 1
Barnes, Julian - Een geschiedenis van de wereld in 10 1/2 hoofdstuk / druk 1

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel BellenBob's Boeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met BellenBob's Boeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en BellenBob's Boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van BellenBob's Boeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • BellenBob's Boeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren