Titel
Een citroen is roze (redelijk zeldzaam)
Schrijver
Tullet, Hervé
Taal
Nederlands
ISBN
9789025733667
Uitgever
Gottmer
Prijs
€ 14,25
Bijzonderheden
2005, Gebonden, 98blz., h22,5xb16,5cm., prima exemplaar, sticker op naam
Meer info
Zijn paddestoelen blauw?
Is een verkeersbord zwart?
Is regen oranje?
Een kijkboek met afbeeldingen van grote, meest alledaagse voorwerpen. Ze zijn in de verkeerde kleur met acrylverf geschilderd en beslaan de beide pagina's. Het zijn eenvoudige, goed herkenbare tekeningen met weinig details. Alle afbeeldingen zijn omlijnd met een dikke, zwarte lijn.
Opvallend zijn de heldere, mooie kleuren, geschilderd op een eveneens kleurige, contrasterende ondergrond.
Op elke rechterpagina is een strook wit, waarop drie 'slordig' geverfde vierkanten staan. Een daarvan laat de juiste kleur zien van het betreffende voorwerp. Kinderen worden zo uitgenodigd de passende kleur van het voorwerp te noemen. Dit wordt gevraagd in dikke, zwarte woorden die tussen de afbeeldingen staan.
Voor- en achterin het boek staat alles in het klein nog eens afgebeeld in de goede kleur. Een leuk spelletje ter controle en een oefening om de voorwerpen te herkennen.
Een speels oefenboek om peuters en kleuters vertrouwd te maken met de juiste kleuren en vormen van voorwerpen uit hun leefwereld.
Een roze citroen op een veelkleurige ondergrond siert de omslag.
Vanaf ca. 3 jaar. (Biblion recensie, K. de Jong-v.d. Bosse)
Inhoudsopgave voor gebruiksgemak.
Afbeeldingen
‘BaalderBoek’ is vooral gespecialiseerd in prenten- en kinderboeken. De boeken bij ‘BaalderBoek’ zijn ingedeeld op de thema’s van Kleuterplein en Schatkist en enkele andere veel voorkomende onderwerpen in de groepen 1 en 2 van de basisschool.
Hieronder een alfabetische lijst:
*Avontuur, *Bijbel, *Bouwen, *Buitenspelen, *Communicatie/Post, *December, *Dieren/Dierentuin, *Doen als of, *Eten en drinken/Restaurant, *Familie, *Gezondheid, *Herfst, *Kunst/Museum/Muziek, *Lente, *Lied/Vers/Gedicht, * Machines, *Natuur/ Milieu, *School, *SEO(Soc. Emot. Ontw.) *Uitvinden/Techniek, *Vervoer, *Winkelen, *Winter, *Wonen, *Voorbereidend lezen, *Voorbereidend rekenen, *Voorlezen, *Woordenschat.
Thuis staan nog veel meer boeken op de plank! Ook gerangschikt op bovenstaande thema’s. Vraag er naar door middel van een mailtje, misschien staat het gezochte exemplaar er tussen.
Bovendien help ik graag bij het zoeken naar een bepaald boek.
Laat het mij maar weten. Ook basisscholen kunnen van deze service gebruik maken.
De bestelde boeken worden via PostNL meestal voor € 4,25 in een brievenbuspakket verstuurd. Bij aankoop van meerdere boeken of grote boeken is pakketverzending mogelijk via PostNL, € 7,95 (tot 10 kg).
Het pakket wordt dan thuisbezorgd.
Afhalen na afspraak kan ook.
Zelf langskomen en lekker zoeken? Hartelijk welkom. Stuur maar even een mailtje.
Met groet,
Dinie Tijhuis, BaalderBoek.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met BaalderBoek
- Na uw bestelling ontvangen u en BaalderBoek een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van BaalderBoek vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- BaalderBoek kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.