Titel
Boekenpost nr. 137, jaargang 23, mei/juni 2015
Schrijver
Rixoort, Kees van (redactie)
Taal
Nederlands
Uitgever
Vrede, Vincent van de
Prijs
€ 3,50(Excl. verzendkosten)
Beschikbaar
2 exemplaren
Bijzonderheden
geniet, 66 blz., 29,5x21 cm.
Meer info
- Wim Hazeu: Tegen beter weten in
- Frieda Mulisch: Tegenstrijdigheden - 'Het is niet over. Het is nooit over. Het kan niet over.'
- Rob van der Starre: Een glorieus ding (Herman Gorter)
- Kees van Rixoort: In Bordewijkjaar 2015 staan schrijver en componiste centraal
- Elly Kamp: Ferdinand ,de schrijver, en Johanna, de componiste
- Wim Huijser: Smakelijke voortzetting
- A.J. Vervoorn: Krusemannen in de prentkunst
- Trude Dijkstra en Rindert Jagersma"Sierinitialen - Kijkje in de snijkamer
- V.S.E. Falger: Mein Kampf voor iedereen te koop?
- Pieter Konker: Pam G. Rueter en zijn uitgever De Gaillarde Pers
- Bram Huijser: Wybo Meyer, boekbandontwerper en karikaturist
- Kees van Rixoort: Berichten uit boekenland
- Casper Schuckink Kool: Een gewoon Amsterdams gezin in de Koude Oorlog
- Kees van Rixoort: Het bureau & zo ... (Marion Pauw)
- Wilco Tuinenburg: Hans Matla, een echte stripheld
- Peter Cuijpers: Hoe braaf was Brave Hendrik?
- René Hesselink: Hoe gaat het met L.H. Wiener? - Vijftig jaar schrijver
Afbeeldingen
Let op: uit ervaring blijkt dat ons antwoord via Boekwinkeltjes in uw Spam-box terecht kan komen. Lijkt het erop dat u geen antwoord krijgt? Kijk daar dan even.
Boeken zijn tweedehands, maar netjes. Een naam voorin o.i.d. wordt niet altijd vermeld.
Raban heeft op haar eigen site tienduizenden boeken. Vooral literatuur en poëzie. Ook duizenden literaire knipsels. Verder o.a. veel stafkaarten
Ik verzend uitsluitend met Post.nl, maar ook bij deze besteldienst ben ik niet verantwoordelijk te stellen voor het bij u bezorgen van de post.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Raban
- Na uw bestelling ontvangen u en Raban een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Raban vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Raban kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.