Titel

De namen (sterke vertaling van Harry Pallemans)

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789022319970

Uitgever

Manteau

Prijs

7,00

Bijzonderheden

Goed, schoon, strak exemplaar. 2006, 1e druk, 359 p. Rechte rug, zonder verkleuring. Geen naam, strepen etc. paar lichte leesvouwtjes, niet storend.

Meer info
Het huwelijk van de neurotische schrijver James Axton loopt op de klippen. Terwijl zijn vrouw als vrijwilligster gaat werken bij opgravingen op een Grieks eilandje, reist James rond als journalist en brengt hij verslag uit van de gijzeling in de Amerikaanse ambassade in Teheran, een actie die een politieke aardbeving veroorzaakt. James is getuige van het begin van de moderne islamitische revolutie. Wanneer hij een bezoek brengt aan zijn vrouw Kathryn en hun zoon is op het eiland waar zij wonen net een oude man doodgeslagen. De verdenking valt op een merkwaardige sekte. De namen is niet alleen een spannend verhaal dat zich afspeelt in het exotische en zinnelijke Griekenland, maar ook een ontroerende verkenning van de betekenis van familie, verlies en rouw, en de betoverende kracht van taal.

---

"Don DeLillo (1936) is een van de grootste hedendaagse Amerikaanse schrijvers, samen met Philip Roth, Tom Wolfe en Thomas Pynchon. Zijn werk werd vele malen bekroond, onder meer met de National Book Award. Van zijn magnum opus Onderwereld werden in Nederland en België meer dan 30.000 exemplaren verkocht. Don Delillo's boeken werden vele malen bekroond. Eerder verschenen bij Ambo|Anthos ondermeer Het punt Omega, Onderwereld en Vallende man. De engel Esmeralda is zijn eerste verhalenbundel. Op bol.com vind je alle boeken van Don DeLillo, waaronder het nieuwste boek van Don DeLillo.
Afbeeldingen
DeLillo, Don - De namen (sterke vertaling van Harry Pallemans)
Zevenblad Amsterdam

* Kijk na uw bestelling a.u.b. in uw SPAM-Box als u na 3 werkdagen nog geen antwoord heeft.
* Zevenblad reageert meestal op dezelfde dag, maximaal binnen 3 werkdagen !
* Zevenblad staat voor zeer adequate verpakking en snelle verzending via Postnl of DPD.
* De boeken van Zevenblad verkeren, tenzij anders vermeld, altijd in uitstekende staat.
* Wij vragen betaling vooraf.
* Verzending vindt, tenzij op verzoek aangetekend, plaats voor risico van de koper.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Zevenblad.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Zevenblad
  • Na uw bestelling ontvangen u en Zevenblad een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Zevenblad vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Zevenblad kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren