Titel
de laatste der puriteinen
Schrijver
MacGrath, A.
Taal
Nederlands
ISBN
9789023910589
Uitgever
Boekencentrum
Prijs
€ 5,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
319pp, paperback
Meer info
James, Packer behoort tot de bekendste namen binnen de huidige christelijke wereld. Hij werd door de lezers van het Amerikaanse magazine Christianity Today uitgeroepen tot een van de invloedrijkste theologen van de twintigste eeuw, direct na C.S. Lewis. Van zijn boeken zijn er wereldwijd meer dan twee miljoen verkocht en zij worden veelvuldig genoemd als keerpunt in het leven van christenen. Ook in Nederland heeft Packer de laatste jaren grote groepen christenen beïnvloed, zowel in evangelische kringen als in de reformatorische kerken. Door zijn boeken (waaronder God leren kennen, Groeien in Christus en jagen naar heiliging), zijn spreekbeurten op veelbezochte conferenties en zijn artikelen in Christen Vandaag heeft Packer al velen bereikt, aangesproken en tot denken gezet. Het meest opvallende daarbij is dat deze Engelse dogmaticus samen weet te binden. Hij weet niet alleen zowel wetenschappers als gemeenteleden te bereiken, maar ook zowel evangelischen als reformatorischen aan te spreken. Door zijn zeldzame gave om theologische wetenschap en geestelijke wijsheid samen te laten gaan, staat hij tussen de grote geestelijke schrijvers uit de evangelicale traditie, zoals John Owen, Jonathan Edwards en C.S. Lewis.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Vonk Boeken Ternaard
- Na uw bestelling ontvangen u en Vonk Boeken Ternaard een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Vonk Boeken Ternaard vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Vonk Boeken Ternaard kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.