Titel

Ferrari Dino 246GT - Super Profile

Schrijver
Taal

Engels

ISBN

9780854295760

Uitgever

Haynes Publishing Group

Prijs

14,95

Bijzonderheden

1987, Hardcover, 56 pagina's, het boek verkeert in zeer goede staat, zie ook de foto's. Weggeknipt hoekje voorste schutblad. Er is niet in het boek geschreven.

Meer info
Ook beschikbaar bij Blauwbeer zijn de volgende Super Profile boeken:

Austin A30 & A35 - Kim Henson
Ford 100E Anglia / Prefect / Popular - Melvyn Smith
Morris Minor Series MM - Ray Newell
Fird Consul / Zephyr Six / Zephyr Zodiac Mk1 - Michael Allen
MG Midget Austin Healey Sprite (except Frogeye) - Lindsay Porter

Deze boeken staan niet allemaal op de website. Informeer naar beschikbaarheid en prijzen, bij belangstelling.
Afbeeldingen
Nathan Beehl - Ferrari Dino 246GT - Super Profile
Nathan Beehl - Ferrari Dino 246GT - Super Profile
Blauwbeer Zwolle

Na uw bestelling ontvangt u binnen een dag een email van Blauwbeer met betalingsgegevens. Toch geen mail ontvangen? Controleer dan de map met ongewenste mail (SPAM).
De foto's bij elk boek zijn altijd van het exemplaar dat aangeboden wordt. De aangegeven verzendkosten zijn volgens de 2026 tarieven van PostNL en gelden bij leveringen naar uw huisadres in Nederland. Voor pakketjes die niet door de brievenbus passen (dat zijn de tarieven van € 6,35 en € 7,45), is het € 0,50 voordeliger wanneer deze naar een PostNL-punt worden verstuurd. Wanneer dit uw voorkeur heeft, dan kunt u het PostNL-punt van uw keuze tijdens de bestelling bij 'Opmerking' vermelden.
De boeken gaan niet los in een enveloppe, maar worden stevig verpakt. Van de zending krijgt u altijd track & trace informatie zodat u deze kunt volgen op internet.
Betaling vooraf via bankoverschrijving. Verzending vindt normaal gesproken plaats op de eerstvolgende werkdag na ontvangst van de betaling.
België: Verzending met DPD naar een huisadres is € 8,88.
Deutschland: Versand mit DPD ist € 9,25.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Blauwbeer.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Blauwbeer
  • Na uw bestelling ontvangen u en Blauwbeer een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Blauwbeer vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Blauwbeer kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren