In verband met omstandigheden worden bestellingen van 6 mei 2026 tot 25 mei 2026 vanaf 26 mei 2026 verzonden.
De verkoper verwacht te reageren na 26-05-2026
Titel
Assen / Vroeger en nu
Schrijver
Echten, Frits van
Taal
Nederlands
ISBN
9789080464346
Uitgever
Banga Book Productions, Groningen, 1999
Prijs
€ 9,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Paperback, 126 bladzijden
Meer info
Het was een vertrouwd beeld in de stad Assen. Deze markante toren stond vlak bij de spoorlijn naar Groningen en de toenmalige overweg, richting Loon en Rolde. De watertoren werd gebouwd in 1897 en afgebroken in het najaar van 1961. Dat ging bijna geruisloos en zonder protest van de bevolking.
Voordat de leuze: 'opgeruimd staat netjes' een halt kon worden toegeroepen, wat het kwaad reeds geschied.
Gelukkig is er door de inzet van een groep verontruste Assenaren, onder wie meester Kroeze, wonende aan de Zuidersingel, bijgestaan door o.a. mevrouw Kraijer, daadwerkelijk voor gezorgd, dat de 'Goeverneurstuin', het park tussen de Zuidersingel en de Torenlaan, niet opgeofferd werd om plaats te maken voor een 'riant' parkeerterrein, zoals het zakelijk centrum van Assen graag wilde. Waakzaamheid kan nooit kwaad....
De opzet van dit fotoboek is niet alleen beeld te geven van de historische gebouwen, die in Assen voor het nageslacht (gelukkig) bewaard zijn gebleven, maar oud en jong tevens te laten zien, hoe Assen in de loop der jaren is veranderd van een kleine provinciestad tot een belangrijk centrum op het gebied van handel, industrie en onderwijs voor de gehele regio.
Afbeeldingen
Verzending van boeken vindt plaats na ontvangst van de betaling. Ophalen is mogelijk na afspraak.
Wij reageren altijd binnen 24 uur na uw bestelling. Heeft u binnen deze tijd geen reactie ontvangen, dan is onze mail waarschijnlijk in de spambox terecht gekomen.
We verzenden brievenbuspost via PostNL en pakketten via DPD. De tarieven voor thuisbezorging bedragen € 4,25 voor brievenbuspost, € 6,75 voor pakketten tot 3 kg en € 7,60 voor pakketten van 3 kg tot 10 kg. Voor pakketten is het mogelijk om deze af te halen bij een DPD parcelshop (de verzendkosten bedragen dan € 6,40). Boeken worden standaard naar het huisadres gezonden, wilt u liever afhalen bij een parcelshop, dan dit graag bij de bestelling aangeven. Meerdere boeken ineens kopen scheelt verzendkosten.
De verzendkosten naar België bedragen € 7,80 thuisbezorgd.
Verzendkosten naar andere landen zijn op aanvraag.
Retourneren is mogelijk binnen 14 dagen. Retourkosten zijn voor eigen rekening.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekenprinses
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekenprinses een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenprinses vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekenprinses kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.