Titel

Tegendraads. Honderd jaar Sint Trudo 1916-2016

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Sint Trudo

Prijs

12,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2017, 167pp, zgan

Meer info
Hans Horsten, schreef het boek Tegendraads, 100 jaar Trudo 1916-2016. Sint Trudo is eigenlijk een Strijpse woningbouwvereniging, want ze werd in 1917 opgericht in de toen nog zelfstandige gemeente Strijp en werd genoemd naar de parochie. Het bestuur bestond uit de burgemeester, het hoofd van de school en natuurlijk de pastoor. Het zou overigens nog jaren duren, voordat het eerste huis gebouwd kon worden. Het was in die tijd namelijk moeilijk op te boksen tegen de bouwdriften van het nog jonge Philipsbedrijf. In de loop van de vorige eeuw bouwde Sint Trudo duizenden sociale huurwoningen. Zo’n 25 jaar geleden werden ook de woningen van de gemeente overgenomen. Het woningbestand ligt momenteel ruim boven de 6.000. En dan zijn er in de loop der tijd ook weer vele gesloopt of gerenoveerd. In de komende vijf jaar gaat Trudo nog eens 430 miljoen euro in nieuwbouw investeren in 1.984 nieuwe eenheden, waarvan 1.750 sociale huurwoningen. Te denken valt aan de Kruidenbuurt, Woensel-West, Strijp S, Vredeoord, Eikenburg en de twaalf Skaeve Huse voor Eindhovenaren, die structureel overlast veroorzaken in de wijken. De laatste twintig jaar timmerde Trudo ook aan de weg met projecten als Slimmer Kopen, de Lichttoren, de Vershal en allerlei wijkactiviteiten. Kortom, het is nooit saai bij Sint Trudo, waar Thom Aussems tot voorjaar 2018 directeur was.
Afbeeldingen
Horsten, Hans - Tegendraads. Honderd jaar Sint Trudo 1916-2016
O.B.P. Vleuten

• Prijzen zijn exclusief verzendkosten
• Ophalen mogelijk

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel O.B.P..

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met O.B.P.
  • Na uw bestelling ontvangen u en O.B.P. een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van O.B.P. vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • O.B.P. kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren