Titel
Ogen van een nieuw bewustzijn
Schrijver
Dalai Lama
Taal
Nederlands
ISBN
9789074815567
Uitgever
Academic & Scientific publishers
Prijs
€ 10,00
Bijzonderheden
2001, 158pp, paperback
Meer info
Het eerste religieuze werk van de Dalai Lama. Geschreven in 1964, nog geen 4 jaar na zijn vlucht uit Tibet en 4 jaar na het afronden van zijn klooster opleiding. Het was oorspronkelijk bedoeld voor Tibetaanse leken, westerlingen en voor degenen die de gelegenheid niet hebben om de grote teksten te bestuderen.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Als nieuw
- Na uw bestelling ontvangen u en Als nieuw een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Als nieuw vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Als nieuw kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.