Titel

De leukste spelletjes van de wereld

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789021004983

Uitgever

Zomer & Keuning

Prijs

4,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

162 pagina's, paperback, in nieuwstaat

Meer info
De leukste spelletjes van de wereld: klassiek of minder bekend, simpel of ingewikkeld, maar altijd puur plezier. Bordspelen, kaartspelen, denk- en doespelletjes, trucs en handigheidjes: veel variatie, maar altijd gezellig en spannend. Schitterend vormgegeven, in sprekende kleuren, met geestige illustraties, dus veel kjjkplezier.
Samengesteld en vormgegeven door David Hillman van Pentagram, het beroemde Londense design-bureau.
Afbeeldingen
Hillman, David - De leukste spelletjes van de wereld

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Wi(e)lskracht Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Wi(e)lskracht Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en Wi(e)lskracht Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Wi(e)lskracht Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Wi(e)lskracht Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren