Titel

Ontwaken in verbijstering / Stemmen zien

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789029049849

Uitgever

Meulenhoff, Uitgeverij

Prijs

3,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

549 pagina's, paperback, in nette staat

Meer info
Neuroloog Oliver Sacks observeert met warm-menselijke gevoelens de mensen die na lange slaapziekten ontwaken. (Encephalitis letharica) Het ontwaken is niet altijd een zegen. Deze ziekte was een gevolg van de epidemie Spaanse Griep die rond de Eerste Wereldoorlog rondwaarde in Europa en Amerika.

De reis naar de wereld van de doven
Toen Oliver Sacks met doven in aanraking kwam ging er een wereld voor hem open: de hersenen van doven die met gebarentaal zijn opgegroeid maken een heel andere ontwikkeling door dan die van horenden. Ze zijn in bepaalde opzichten vaak beter ontwikkeld, vooral in ruimtelijk opzicht. Het meest raakten hem de levensgeschiedenissen van doven en hun strijd om de muur van geluidloosheid en onbegrip die hen omringt te doorbreken.
Afbeeldingen
Sacks, Oliver - Ontwaken in verbijstering /  Stemmen zien

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Wi(e)lskracht Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Wi(e)lskracht Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en Wi(e)lskracht Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Wi(e)lskracht Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Wi(e)lskracht Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren