Titel

Handboek meditatief ontspannen / effectief programma voor het bestrijden van pijn en stress

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789023010449

Uitgever

Altamira

Prijs

7,15

Bijzonderheden

Als nieuw - niet gebruikt -2000, 479pp, paperback

Meer info
In 2000 verscheen dit belangrijke boek over stressreductie. Het is al enige tijd niet meer in de handel, en het verschijnen van een nieuwe Amerikaanse editie is een goede gelegenheid om dit werkboek, gebaseerd op het trainingsprogramma dat dr. Jon Kabat-Zinn ontwikkelde in zijn stresskliniek, opnieuw onder de aandacht te brengen. De in het boek beschreven aanpak vindt bovendien steeds meer weerklank bij therapeuten in Nederland en België.
Productspecificaties
Afbeeldingen
Kabat-Zinn, Jon - Handboek meditatief ontspannen / effectief programma voor het bestrijden van pijn en stress
Kabat-Zinn, Jon - Handboek meditatief ontspannen / effectief programma voor het bestrijden van pijn en stress

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Lekker boeken lezen.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Lekker boeken lezen
  • Na uw bestelling ontvangen u en Lekker boeken lezen een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Lekker boeken lezen vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Lekker boeken lezen kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren