Titel
Handgeschreven receptenboek: eind 18de / begin 19de eeuws kookboek manuscript
Schrijver
onbekend
Taal
Duits
Uitgever
geen uitgever
Prijs
€ 950,00(Excl. verzendkosten)
Verzendkosten
Bijzonderheden
handschrift
Meer info
Uniek document. Prachtig kookboek. 159 recepten op 170 pag geschreven. + handgeschreven inhoudstafel. In een zwierig handschrift. Duitse recepten van Franse of Duitse gerechten. Gebonden in halve band leder met papieren platten. Oorspronkelijke boekband. Datering: geen datum, maar aan de hand van de watermerken in het papier te dateren 1760-1800. Plaats: stadswapen van Basel. (Zwitserland) in watermerk. Foto's op aanvraag.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met boeksel
- Na uw bestelling ontvangen u en boeksel een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boeksel vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- boeksel kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.