Titel
Het is verboden....
Schrijver
(HELMAN, Albert, & Johan LÜGER, als:) J. ONSLEE & Nico SLOB
Uitgever
Prijs
€ 25,00(Excl. verzendkosten)
Meer info
Amsterdam, Querido, 1933. Linnen. 232 p. 1e druk. Slijtage aan de randen. Schutbladen met exlibris en handtekeningen. Wat roest. 'Ik bezit echter een hemd -, begin van alle conventie en eerste primitieve zorg van den mensch bij zijn overgang van hol naar étagewoning, en voor de rest heb ik het uiterlijk van een heer.' Onder pseudoniemen geschreven roman over armen en hun psychologie.
Afbeeldingen
Fokas Holthuis
Den Haag
Bezoek onze rijk geïllustreerde website en abonneer u gratis op onze wekelijkse nieuwsbrief
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Fokas Holthuis
- Na uw bestelling ontvangen u en Fokas Holthuis een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Fokas Holthuis vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Fokas Holthuis kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.