Titel

Land, land! ...

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789028419551

Uitgever

Wereldbibliotheek, Amsterdam

Prijs

5,00

Bijzonderheden

2002, 366pp, Linnen gebonden, met stofomslag

Meer info
In een zeer goede staat!

In 1972 stelde Márai zijn herinneringen aan de laatste vier jaar die hij in zijn vaderland Hongarije doorbracht op schrift - van de Duitse bezetting in 1944, de bevrijding door de Russen en eerste jaren van de communistische dictatuur, tot aan het moment dat hij in september 1948 het land verliet om er nooit meer terug te keren. Zijn herinneringen zijn historisch gezien de moeite waard omdat ze trefzeker deze woelige periode in de Europese geschiedenis beschrijven. Ook intrigeren ze omdat ze veel over Sándor Márai en zijn leven vertellen. Maar in de allereerste plaats zijn ze prachtige literatuur. In handen van de grote schrijver die Márai is, overstijgen zijn herinneringen immers het persoonlijke. Ze raken ons diep omdat ze onder het oppervlak van koele observatie en afstandelijk verwondering over de wezenlijke vragen van het menselijke bestaan gaan.
Afbeeldingen
Marai, Sandor - Land, land! ...
Marai, Sandor - Land, land! ...
Marai, Sandor - Land, land! ...
Marai, Sandor - Land, land! ...
Ant. Zwaanshals Dordrecht

CHECK SVP OOK UW SPAMBOX!!! MAILS KOMEN DAAR DE LAATSTE TIJD VAKER IN TERECHT. IK REAGEER SOWIESO ALTIJD OP BESTELLINGEN/VRAGEN/MAILS, ook de mails daarna komen wel eens in de spambox!!!!

LET OP! IK VERZEND ALLEEN VIA POSTNL! De bedragen daarvan staan ook bij het aangeboden boek! Verzending na betaling per PostNL. BILLIJKE VERZENDKOSTEN NAAR BELGIË. Een pakket tot liefst TIEN KILO naar Vlaanderen kost bijvoorbeeld slechts €9,-."

Online tweedehands en antiquarische boekwinkel waar u meer dan alleen boeken zult vinden!
In- en verkoop (ook oude ansichtkaarten, foto's, oude plattegronden, oud reclamedrukwerk, militaire documenten (oorkonden medailles, uniform). Kunst, toegepaste kunst Etc, etc.
Moet u een huis vol boeken en vooral oude papierwaren ontruimen, schakel ons dan meteen in! Materiaal dat interessant voor ons is, kopen wij graag in! Bel Kelvin: 06-26192873 of mail naar: info@antiquariaatzwaanshals.nl

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Ant. Zwaanshals.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Ant. Zwaanshals
  • Na uw bestelling ontvangen u en Ant. Zwaanshals een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Ant. Zwaanshals vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Ant. Zwaanshals kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren