Titel

Dag Afrika

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789023476498

Uitgever

De Bezige Bij, 2013

Prijs

4,75(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

softcover in uitstekende conditie, 2023 pag.

Meer info
Hoe wereldwijde machtsverhoudingen kantelen, is te zien in Afrika. Afrika verandert van een afgeschreven werelddeel in een opkomend continent. De witte man is nergens meer en snapt te weinig van Afrika; door dit onbegrip had hulp vaak minder succes dan mogelijk. Wie wat met Afrika wil, moet weten hoe het er werkt.

Marcia Luyten woonde verscheidene jaren in Oeganda en Rwanda. In Dag Afrika schetst zij het dagelijks leven daar met scherpe en kritische pen, met liefde en met humor, toegankelijk voor beginners, analytisch interessant voor Afrikakenners.
Afbeeldingen
Luyten, Marcia - Dag Afrika
Stokroosboeken Zutphen

Mailtjes die via Boekwinkeltjes worden verzonden komen nog wel eens in de SPAM terecht. Controleer ook hier svp. Alle boeken worden zorgvuldig omschreven. Verzendtarief brievenbuspakjes Nederland per post.nl. (thans euro 3,95). Pakketpost wordt verzonden voor euro 7,15

Voorheen Antiquariaat de Stokroos. 25 jaar ervaring, maar wegens pensionering nu als particulier nog steeds met boeken in de weer. Grote algemene voorraad van prima kwaliteit. Accent op boeken over planten, dieren en geschiedenis. Wij verzenden onze boeken dagelijks. De boeken worden verpakt in een bubbeltjesfolie enveloppe of in een doos(je).

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Stokroosboeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Stokroosboeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en Stokroosboeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Stokroosboeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Stokroosboeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren