Titel

Wolkbode / Kringloop der jaargetijden

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789025315238

Uitgever

Athenaeum - Polak & van Gennep, Amsterdam

Prijs

8,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1971 Gebonden met stofomslag, 89 pp. Vertaling: J.R.A. Loman.

Meer info
Kalisada was de grootste representant in de Sanskriet literatuur van het oude India.
Zijn Wolkbode behandelt het thema van een minnaar die door het Noodlot gedurende een jaar van zijn vrouw gescheiden is en haar door middel van een wolk laat weten dat hij in goede welstand verkeert.
Het tweede gedicht, de Kringloop der Jaargetijden, beschrijft de zes jaargetijden van het Indische jaar en tevens de gevoelens in de harten van een jeugdig liefdespaar; erotiek en natuur-beleven zijn tot een eenheid versmolten.
De boekenzolder Sellingen

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De boekenzolder.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De boekenzolder
  • Na uw bestelling ontvangen u en De boekenzolder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De boekenzolder vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De boekenzolder kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren