Titel

De Gouden Eeuw Begint In Haarlem

Schrijver
ISBN

9789056626501

Uitgever

Frans Hals Museum

Prijs

25,00

Bijzonderheden

Staat: Als nieuw / Bladzijden: 180 / Druk: 1 / Art.nr. : e94352f4-ba8b-4495-b977-57beb242b1bf / Vindplaats: opslag

Meer info
DE GOUDEN EEUW BEGINT IN HAARLEM geeft een boeiend overzicht van de Haarlemse schilderkunst van de Gouden Eeuw. De stad Haarlem maakte aan het begin van de Gouden Eeuw een ongekende economische bloei door, die grote welvaart bracht. De nieuwe, snel groeiende middenklasse van rijke burgers en welvarende handelslieden diende zich aan als het nieuwe koperspubliek. Zij verleenden de schilders opdrachten waarin hun directe leefwereld het onderwerp werd: de stad, de Grote of St. Bavokerk, het afwisselende landschap in de omgeving van Haarlem, het dagelijks leven, gebruiksvoorwerpen en etenswaren. Ook lieten deze vooraanstaande burgers zich in hun nieuwverworven status zelfbewust afbeelden in (groeps)portretten. Frans Hals was binnen deze vernieuwing de geniale meester die een revolutionaire doorbraak teweegbracht. Hij wist natuurlijke beweging in zijn portretten te brengen en individuele expressie van mensen in een sprekende gelijkenis te vangen.
In DE GOUDEN EEUW BEGINT IN HAARLEM beschrijft Pieter Biesboer de belangrijke rol die de stad heeft gespeeld in de schilderkunst van de Gouden Eeuw. De ontwikkeling binnen de verschillende genres wordt toegelicht aan de hand van schilderijen van vernieuwende meesters.
Afbeeldingen
P. Biesboer - De Gouden Eeuw Begint In Haarlem
Oudefotoboeken Rhenen

Geachte klant,

Let op: U betaalt per bestelling €4,85 dus ook als u meerdere boeken tegelijk bestelt blijven de verzendkosten het zelfde.
Dit tarief is voor Nederland!
Tarief voor België is €9,50

Met vriendelijke groet,

Team Oudefotoboeken.nl

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Oudefotoboeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Oudefotoboeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en Oudefotoboeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Oudefotoboeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Oudefotoboeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren