Titel
Herdenkingsboekje van het congres van 8 september 1938 in Rotterdam.
Schrijver
VERBOND VAN NEDERLANDSCHE WERKGEVERS
Uitgever
Prijs
€ 45,00(Excl. verzendkosten)
Meer info
Rotterdam, Verbond van Nederlandsche Werkgevers, 1938. Oblong 15 x 17 cm. Genaaid met een blauw sierkoord. (8) p. Met tekeningen à la Jo Spier en een menu. 1e druk. Wat vlekjes. Tekeningen van een onbekende die zich geheel en al de tekenstijl van Jo Spier heeft toegeëigend! Het gezelschap werkgevers, natuurlijk uitsluitend Heeren, wordt vereeuwigd tijdens de vergadering, tijdens de lunch, bij het werkbezoek (aan Sunlight en aan een margarinefabrikant), tijdens de rondvaart en bij het diner a/b S.S. Statendam. Aan het eind een stemmige nachttekening in de haven. Niet in Worldcat.
Afbeeldingen
Fokas Holthuis
Den Haag
Bezoek onze rijk geïllustreerde website en abonneer u gratis op onze wekelijkse nieuwsbrief
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Fokas Holthuis
- Na uw bestelling ontvangen u en Fokas Holthuis een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Fokas Holthuis vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Fokas Holthuis kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.