Titel
De kunst van het winnen / strategieën voor de moderne wielrenner
Schrijver
Chevrolet, Herman
Taal
Nederlands
ISBN
9789029539234
Uitgever
De Arbeiderspers
Prijs
€ 5,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Als nieuw! 2015, 152pp, paperback
Meer info
De meeste renners benaderen de Ronde van Frankrijk op een noodlottige manier. Een rit winnen zou aardig zijn, een plaats in de buurt van het podium waanzinnig. Dat is een rampzalige benadering. Zo win je nooit! Want hoop is ontoereikend. Wie wil winnen (al helemaal van sterkere ploegen en renners) zal elke vorm van eerlijkheid achter zich moeten laten. Een renner heeft strategieën nodig om het beoogde doel (de eindoverwinning) te behalen, en dan niet de aloude methoden. In De kunst van het winnen bespreekt Herman Chevrolet onconventionele strategieën om het ultieme doel te bereiken. Kortom: dit is een boek zo smeuïg en vermakelijk als de spannendste klassieker.
Afbeeldingen
Arnold Groningen
Groningen
Voor brievenbuspakjes vindt verzending plaats via Postnl. Voor grotere pakketten DHL, Postnl of DPD - afhankelijk van omvang/gewicht. Hierbij kan het pakket thuis of bij een afhaal/servicepunt bezorgd worden, afhankelijk van uw voorkeur.
Op Marktplaats en Ebay heb ik al jaren diverse artikelen verkocht met 5* waardering. Op boekwinkeltjes nog maar kort actief - het aanbod wordt geleidelijk uitgebreid.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Arnold Groningen
- Na uw bestelling ontvangen u en Arnold Groningen een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Arnold Groningen vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Arnold Groningen kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.