Titel
Mijn eeuw, mijn vrienden en vriendinnen / Vertaald en bezorgd door Robbert-Jan Henkes
Schrijver
Mariëngof, Anatoli
Taal
Nederlands
ISBN
9789029543866
Uitgever
Prive-Domein De Arbeiderspers
Prijs
€ 17,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2022, 396pp, paperback
Meer info
Eenmaal gelezen - in goede staat. Mariengof stierf in 1962 en overleefde zo ruimschoots de Stalinterreur en de "Gehaktmolen" van 1918, de periode die hier in het Westen zo vaak en zo lang werd bejubeld en verheerlijkt. Anatoli Borisovitsj was een boezemvriend van Sergej Jesenin, de alom geliefde dichter. Jesenin - drankverslaafd - pleegde 1925 zelfmoord. Mariengof schreef naderhand nog enkele romans maar de periode van 1918 tot 1923 ja, dat was wel helemaal "zijn tijd" - met relatief veel artistieke vrijheid.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekenhuisje JEAN
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekenhuisje JEAN een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenhuisje JEAN vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekenhuisje JEAN kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.