Titel
Het dagboek van Whitney Blake
Schrijver
Baer, Judy
Taal
Nederlands
ISBN
9789059771796
Uitgever
Zomer & Keuning
Prijs
€ 3,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
303 pagina's, paperback, in hele nette staat
Meer info
Haar moeder, zuster en vriendinnen vrezen dat Whitney een treurig lot als oude vrijster tegemoet gaat. Hoewel ze dat zelf niet echt gelooft, vraagt Whitney zich wel af of de ware ooit zal langskomen. Misschien zou ze zelf wat meer in actie moeten komen! En dus besluit ze een dagboek bij te houden.
Kennelijk werkt het, want plotseling verschijnen er verschillende mannen in Whitney’s leven. Maar zijn ze ook geschikt voor het huwelijk, of is ‘geweldig, vrijgezel en fatsoenlijk’ een onbestaanbare combinatie?
Kennelijk werkt het, want plotseling verschijnen er verschillende mannen in Whitney’s leven. Maar zijn ze ook geschikt voor het huwelijk, of is ‘geweldig, vrijgezel en fatsoenlijk’ een onbestaanbare combinatie?
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Wi(e)lskracht Books
- Na uw bestelling ontvangen u en Wi(e)lskracht Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Wi(e)lskracht Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Wi(e)lskracht Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.