Titel
Dingen die haast geschieden moeten. Bijbellezen over de Openbaring van Johannes
Schrijver
Doornenbal, J.T.
Taal
Nederlands
ISBN
9789033601729
Uitgever
De Banier
Prijs
€ 9,00
Bijzonderheden
1984, gebonden, stofomslag, 212 blz. rug verkleurd, verder goed exemplaar
Meer info
Voor velen een gesloten boek.
Toch is ook deze Openbaring door de Koning aan Zijn Kerk gegeven tot onderwijs en vertroosting en rijke schatten en heilgeheimen worden erin ontsloten voor het leven van de strijdende Kerk op aarde.
Gods Woord is één geheel. Wij kunnen er niets uit wegnemen zonder schade voor het geheel. Ook dit gedeelte kan niet worden gemist.
Het is de laatste wilsbeschikking, het Testament van de Koning, waarin Hij de toekomst vermaakt aan Zijn Kerk.
En: Zalig is hij, die de Woorden der profetie dezes boeks bewaart, want de tijd is nabij.
Wij leven in de laatste bedeling. De Kerk gaat haar einddoel tegen.
Gods Geest is gekomen om Zijn Christus een Bruid te bereiden tot de dag van Zijn toekomst.
Als dat gebeurd zal zijn, de laatste der uitverkorenen toegebracht is, dan zal het einde zijn. Dan zal Christus komen met de wolken, om Zijn Bruidsgemeente thuis te halen. En zij zal uitzien, vol verlangen, naar Zijn komst.
Wachten, als wachters op de morgen.
En nu heeft Hij Zijn Openbaring geschonken van de dingen, die haast geschieden zullen. Daarom zal zij luisteren naar wat de Geest tot Zijn gemeente zegt.
Afbeeldingen
LET OP: bevestigingen komen soms in de spambox terecht
De boeken worden goed verpakt in een stevige kartonnen verpakking.
Aangegeven verzendkosten zijn de kosten binnen Nederland.
Bij bestelling van meerdere boeken wordt verzending gecombineerd en betaalt u maximaal 5.95 euro (binnen Nederland )
Naar België zullen de verzendkosten meestal 7.95 euro bedragen.
Verzending vindt plaats met postnl voor pakketpost kan soms voor DHL of DPD worden gekozen.
Is het verzendadres niet in Nederland, België of Duitsland dan is het minimum bestelbedrag € 15,-
Geen verzending naar de Verenigde staten
Let u vooral op het juist invullen van uw emailadres.
Privacy: De door de koper verstrekte gegevens worden door ons alleen gebruikt als verzendgegevens en contactinformatie betreffende de geplaatste bestelling. Zij worden niet gedeeld met derden.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met J.M. v/d Meer
- Na uw bestelling ontvangen u en J.M. v/d Meer een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van J.M. v/d Meer vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- J.M. v/d Meer kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.