Titel
Waarvan akte / notaris. overspel. moord.
Schrijver
Coucke, Piet
Taal
Nederlands
ISBN
9789492515148
Uitgever
Bibliodroom, Uitgeverij
Prijs
€ 15,00
Verzendkosten
€ 7,65
Bijzonderheden
Paperback in goede staat
Meer info
Over de roman De introverte tolk Christine Ponnet wordt tijdens een Europees congres voor notarissen in Den Haag bij een moordzaak betrokken. Haar analytische geest helpt on ver-wacht en verrassend een Nederlandse rechercheur de notarismoord te ontrafelen. Het on derzoek verplaatst zich naar Gent en de donkerbruine intriges rond notaris sen, notariaten en hun opvolging. Over de auteur Met meer dan 30 jaar reclamewerk op de teller is Piet Coucke (°1963) als stichtend vennoot, creatief directeur en copywriter bij reclamebureau AB (www.ab.be) het aardig gewoon om verhalen te bedenken. Vanuit zijn rijke, gevarieerde ervaring en opgedane mensenkennis is hij goed geplaatst om fictie te schrijven die bekoort en beklijft. ‘Waarvan akte’ is zijn (ont)spannend debuut.
Afbeeldingen
Rietje
Sint-Andries
Afhaling in Sint-Andries (Brugge)
Verzending naar thuisadres in België : 7.65€ via BPost of 6.00€ naar BPost afhaalpunt
Verzending naar thuisadres in Nederland: 7.65€
- Het gelijktijdig bestellen van meerdere artikelen levert u een belangrijke besparing in de verzendkosten op
- Retour kan binnen de 14 dagen - verzendkosten van de retour zijn voor de koper - Het retouradres wordt u doorgegeven bij de retourmelding.
Verzending is op risico van de koper.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Rietje
- Na uw bestelling ontvangen u en Rietje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Rietje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Rietje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.