J.M. v/d Meer is momenteel afwezig,J.M. v/d Meer heeft de volgende melding achtergelaten:

Bestellingen geplaatst op vrijdag 1 mei worden verzonden of beantwoord op maandag 4 mei

De verkoper verwacht te reageren na 04-05-2026
Titel

Het groene optimisme / het drama van 25 jaar klimaatpolitiek

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789035137097

Uitgever

Bert Bakker

Prijs

8,00

Bijzonderheden

2011, paperback, 358 blz. paar lichte gebruiksspoortjes, goed exemplaar

Meer info
In 1986 brak het broeikaseffect door op de publieke en politieke agenda. Tot dat jaar hielden hooguit tientallen mensen zich ermee bezig. Anno 2011 zijn tienduizenden mensen op de een of andere manier betrokken bij het klimaat: als wetenschapper, ambtenaar, actievoerder, adviseur, installateur, politicus, Bekende Nederlander of vanuit het bedrijfsleven. Het onderwerp is geëxplodeerd.
Tegelijkertijd is de co2-uitstoot de afgelopen 25 jaar in Nederland gestegen, en niet gedaald, zoals de bedoeling was. Wat betreft hernieuwbare energie behoort Nederland tot de hekkensluiters van Europa.
Wijnand Duyvendak ging op zoek naar het verhaal van de aanpak van de klimaatverandering in Nederland. Hij sprak met vele betrokkenen, onder wie de oud-ministers Winsemius, Nijpels, Alders, De Boer, Pronk en Cramer. Het resultaat is een verbijsterend boek. Wat ging er de afgelopen decennia mis, en hoe is het tij de komende decennia nog te keren?

Wijnand Duyvendak (1957) was onder meer directeur van Milieudefensie en van 2002 tot 2008 lid van de Tweede Kamer voor GroenLinks. Sindsdien is hij publicist en initiatiefnemer van diverse klimaatcampagnes.
Afbeeldingen
Fuyvendak, Wijnand - Het groene optimisme / het drama van 25 jaar klimaatpolitiek
J.M. v/d Meer Alphen aan den Rijn

LET OP: bevestigingen komen soms in de spambox terecht
De boeken worden goed verpakt in een stevige kartonnen verpakking.
Aangegeven verzendkosten zijn de kosten binnen Nederland.
Bij bestelling van meerdere boeken wordt verzending gecombineerd en betaalt u maximaal 5.95 euro (binnen Nederland )
Naar België zullen de verzendkosten meestal 7.95 euro bedragen.
Verzending vindt plaats met postnl voor pakketpost kan soms voor DHL of DPD worden gekozen.
Is het verzendadres niet in Nederland, België of Duitsland dan is het minimum bestelbedrag € 15,-

Geen verzending naar de Verenigde staten

Let u vooral op het juist invullen van uw emailadres.

Privacy: De door de koper verstrekte gegevens worden door ons alleen gebruikt als verzendgegevens en contactinformatie betreffende de geplaatste bestelling. Zij worden niet gedeeld met derden.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel J.M. v/d Meer.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met J.M. v/d Meer
  • Na uw bestelling ontvangen u en J.M. v/d Meer een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van J.M. v/d Meer vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • J.M. v/d Meer kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren