Titel

Verzameld prozawerk I en verzameld prozawerk II + gratis biografie (pakket)

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789044514025

Uitgever

De Geus

Prijs

11,50

Beschikbaar

4 exemplaren

Bijzonderheden

2008, paperback. Als nieuw. De boeken zitten nog in de plastic verpakt.

Meer info
Ton van Reen (1941) schreef tientallen romans, reisboeken en jeugdboeken. In zijn romans verwerkte hij vaak de sfeer, de rituelen en de gebeurtenissen die hij meemaakte in het katholieke Limburg van de jaren voor, tijdens en na de Tweede Wereldoorlog.
In Verzameld prozawerk I zijn acht vroege romans gebundeld, die te karakteriseren zijn als donkere en maatschappijkritische sprookjes, aangevuld met twee recenter verschenen titels, Het diepste blauw en Concert voor de Führer.
In Verzameld prozawerk II zijn de romans over het rijke roomse leven van de jaren na de Tweede Wereldoorlog gebundeld.

Titels bundel I: Geen oorlog, De moord, De gevangene, Lachgas, Landverbeuren, De zondvloed, Katapult, de ondergang van Amsterdam en Bevroren dromen.

Titels bundel II: Het winterjaar, In het donkere zuiden, Thuiskomst, Roomse meisjes, Zomerbloei, Wie zo van vrouwen houdt, Gevallen ster en Brandende mannen.
Afbeeldingen
Reen, Ton van - Verzameld prozawerk I en verzameld prozawerk II + gratis biografie (pakket)
Reen, Ton van - Verzameld prozawerk I en verzameld prozawerk II + gratis biografie (pakket)
Reen, Ton van - Verzameld prozawerk I en verzameld prozawerk II + gratis biografie (pakket)
Limburgensia Roggel

Op mijn boekenplankje Limburgensia bij Boekwinkeltjes worden boeken over met name Limburgse geschiedenis en cultuur aangeboden.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Limburgensia.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Limburgensia
  • Na uw bestelling ontvangen u en Limburgensia een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Limburgensia vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Limburgensia kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren