Titel
Filosoferen? Gewoon Doen!
Schrijver
VERBEEK, A.M.
Taal
Nederlands
Uitgever
Muiderberg: Dick Coutinho, 1986, 1e dr.
Prijs
€ 9,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
139p., soft cover. Met enkele zw./w. illustraties, bronnen- en literatuurlijst en index. Milde verkleuring omslag. Goed exemplaar.
Meer info
"Filosofie wordt geboren uit verwondering, uit vragen naar het waarom. Het is een zoektocht naar de eerste oorzaken en beginselen van het bestaan. Het is geen schoolvak als andere vakken op de vragen volgen geen eensluidende en altijd geldige antwoorden.
Filosofie is het zelf zoeken, filosofie moet gedaan worden. Vanuit deze gedacht van het zelf actief bezig zijn, is dit boek geschreven."
Filosofie is het zelf zoeken, filosofie moet gedaan worden. Vanuit deze gedacht van het zelf actief bezig zijn, is dit boek geschreven."
Het Oosten
Almelo
Welkom bij Boekhandel Het Oosten.
.
Kijk gerust rond, vragen zijn altijd welkom.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Het Oosten
- Na uw bestelling ontvangen u en Het Oosten een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Het Oosten vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Het Oosten kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.