Titel

Amos een profeet uit juda / druk 1

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789061269250

Uitgever

Jongbloed, Uitgeverij

Prijs

6,15

Bijzonderheden

1988, paperback, h29cb24,5cm., net exemplaar, iets verkleurd.

Meer info
Kees de Kort (1934) is schilder, ontwerper en illustrator die (inter)nationale faam heeft verworven met zijn illustraties van bijbelverhalen.

In 1965 maakte hij een serie bijbelverhalen voor mensen met een verstandelijke beperking. In 1992 werd de serie gebundeld in de Kijkbijbel, die nog altijd geldt als een van de meest gelezen kinderbijbels.

Kees de Kort heeft ook schilderijen gemaakt voor volwassenen, over de bijbelboeken Amos, Hooglied en Job, en tekeningen bij de parabels van Jezus.
Verder heeft Kees kerkramen en drieluiken in opdracht vervaardigd.

In 1992 ontving Kees de Spaanprijs voor onder meer Wat de Bijbel ons vertelt. In 2013 werd hij door de United Bible Societies geëerd met de eerste Annie Vallotton Award voor zijn grote internationale verdienste op het gebied van bijbelillustraties.
Afbeeldingen
Kort, Kees de - Amos een profeet uit juda / druk 1
Kort, Kees de - Amos een profeet uit juda / druk 1
Kort, Kees de - Amos een profeet uit juda / druk 1
Kort, Kees de - Amos een profeet uit juda / druk 1
BaalderBoek Hardenberg

‘BaalderBoek’ is vooral gespecialiseerd in prenten- en kinderboeken. De boeken bij ‘BaalderBoek’ zijn ingedeeld op de thema’s van Kleuterplein en Schatkist en enkele andere veel voorkomende onderwerpen in de groepen 1 en 2 van de basisschool.
Hieronder een alfabetische lijst:
*Avontuur, *Bijbel, *Bouwen, *Buitenspelen, *Communicatie/Post, *December, *Dieren/Dierentuin, *Doen als of, *Eten en drinken/Restaurant, *Familie, *Gezondheid, *Herfst, *Kunst/Museum/Muziek, *Lente, *Lied/Vers/Gedicht, * Machines, *Natuur/ Milieu, *School, *SEO(Soc. Emot. Ontw.) *Uitvinden/Techniek, *Vervoer, *Winkelen, *Winter, *Wonen, *Voorbereidend lezen, *Voorbereidend rekenen, *Voorlezen, *Woordenschat.
Thuis staan nog veel meer boeken op de plank! Ook gerangschikt op bovenstaande thema’s. Vraag er naar door middel van een mailtje, misschien staat het gezochte exemplaar er tussen.
Bovendien help ik graag bij het zoeken naar een bepaald boek.
Laat het mij maar weten. Ook basisscholen kunnen van deze service gebruik maken.
De bestelde boeken worden via PostNL meestal voor € 4,25 in een brievenbuspakket verstuurd. Bij aankoop van meerdere boeken of grote boeken is pakketverzending mogelijk via PostNL, € 7,95 (tot 10 kg).
Het pakket wordt dan thuisbezorgd.
Afhalen na afspraak kan ook.

Zelf langskomen en lekker zoeken? Hartelijk welkom. Stuur maar even een mailtje.

Met groet,
Dinie Tijhuis, BaalderBoek.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel BaalderBoek.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met BaalderBoek
  • Na uw bestelling ontvangen u en BaalderBoek een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van BaalderBoek vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • BaalderBoek kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren