Titel

Nubië

Schrijver
ISBN

9789462583061

Uitgever

Uitgeverij Wbooks

Prijs

29,00

Bijzonderheden

Staat: Goed / Bladzijden: 176 / Druk: 1 / Art.nr. : 5aca8e37-491f-40bc-a1df-809ec4ca44f8 / Vindplaats: opslag

Meer info

Direct ten zuiden van het eens zo machtige Egypte ligt Nubië. De Egyptenaren lieten de Nubiërs niet ongemoeid. Nubië werd honderden jaren lang bezet. Om deze werden komen archeologen al vanaf de negentiende eeuw naar Nubië om Egyptisch erfgoed te bestuderen. Door talloze opgravingen leerden ze echter dat de Nubische regio destijds toch zijn eigen cultuur had behouden. Hoewel de Nubiërs piramides en tempels in de Egyptische stijl bouwden en hiëroglyfen gebruikten om te schrijven, werden de Nubische koningen op hun eigen manier begraven. Ook aanbaden de Nubiërs hun eigen goden tezamen met die van de Egyptenaren. Ze ontwikkelden zelfs een eigen schrift.


Dit boek laat zien hoe Nubië zijn eigen culturele identiteit kon blijven uitdragen ondanks de grote invloed van het buurland. Ook vertelt het hoe de Nubiërs de Egyptenaren zelfs wisten te verslaan. Dit wordt gedaan aan de hand van verhalen over prachtige Nubische objecten, zoals gouden grafgiften van de Nubische koningen, rijkelijk versierde offertafels en geroofde Egyptische standbeelden. Nubië, zo laat het boek zien, was niet slechts een klein lans in de schaduw van een wereldrijk, maar heeft een onmiskenbare stempel gedrukt op de geschiedenis van het gehele Afrikaanse continent.


Boek Nubie´ uitgegeven door Uitgeverij Wbooks Archeologie
Oudefotoboeken Rhenen

Geachte klant,

Let op: U betaalt per bestelling €4,85 dus ook als u meerdere boeken tegelijk bestelt blijven de verzendkosten het zelfde.
Dit tarief is voor Nederland!
Tarief voor België is €9,50

Met vriendelijke groet,

Team Oudefotoboeken.nl

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Oudefotoboeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Oudefotoboeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en Oudefotoboeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Oudefotoboeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Oudefotoboeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren