Titel
12 prenten van Amsterdam en omgeving
Schrijver
Peter van Straaten
Taal
Nederlands
Uitgever
Speciale uitgave Het Parool, 1976
Prijs
€ 39,00
Bijzonderheden
unieke serie prenten
Meer info
In 1976 vroeg Het Parool Peter van Straaten 'met zijn tekenpen' op pad te gaan. Het resultaat: deze unieke serie van 12 prenten van Amsterdam en omgeving.
Van IJ tot Damrak, van Oranjesluizen tot Bijlmer in aanbouw, van Amstel tot Muiderslot en natuurlijk de Albert Cuyp:11 iconen op liggend formaat, alleen de Kalverstraat is 'staand'.
De prenten (formaat 21 x 30 cm) zijn puntgaaf, alleen de map heeft een vochtplek (zie foto),
Van IJ tot Damrak, van Oranjesluizen tot Bijlmer in aanbouw, van Amstel tot Muiderslot en natuurlijk de Albert Cuyp:11 iconen op liggend formaat, alleen de Kalverstraat is 'staand'.
De prenten (formaat 21 x 30 cm) zijn puntgaaf, alleen de map heeft een vochtplek (zie foto),
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boeken van Floor
- Na uw bestelling ontvangen u en Boeken van Floor een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boeken van Floor vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boeken van Floor kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.