Titel
Wat is er mis, meneer Kasparov?
Schrijver
Taal
Nederlands
ISBN
9789056913137
Uitgever
New in Chess
Prijs
€ 10,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
paperback, 224 blz., in goede staat
Meer info
Het beste uit 23 jaar Schaaknieuws. Interessante artikelen over schakers, met foto's, en de bijzondere partijen die ze speelden. Samengesteld door Erik Bouwmans & Twan Kastelijn.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Librinan
- Na uw bestelling ontvangen u en Librinan een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Librinan vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Librinan kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.