Titel

Brupop! Een halve eeuw pop en rock in Brugge.

Schrijver
ISBN

9789461680273

Uitgever

Damme : Zorro , 2013

Prijs

29,00

Verzendkosten

€ 5,99

Bijzonderheden

Softcover, 287pp., 21x28.5cm., ills. in z/w., in zeer goede staat.

Meer info
Al meer dan een halve eeuw rockt en rollt het in Brugge dat het een lieve lust is. Het boek 'Brupop! Een halve eeuw pop en rock in Brugge' biedt een ruim verhalend overzicht van bands en artiesten van Brugse oorsprong die met hun knallende decibels het mooie weer maakten/maken in en buiten de provinciehoofdstad van West-Vlaanderen. Van 1960 tot vandaag. Maar het is meer dan dat: dit naslagwerk, met meer dan 1.000 (groeps)namen, bevat ook boeiende en geestige verhalen. Over vriendschap. Kortom, over van alles. Met uniek fotomateriaal. Hail hail rock-'n'-roll! "Met 'Brupop!' is een stevige benchmark geheid. Mogen de volgelingen zich spiegelen aan de grondigheid en het enorme plezier waarmee dit boek is gemaakt." (Belpopkenner Jan Delvaux)
Afbeeldingen
De Clerck, Antoine. - Brupop! Een halve eeuw pop en rock in Brugge.
De Clerck, Antoine. - Brupop! Een halve eeuw pop en rock in Brugge.
De Clerck, Antoine. - Brupop! Een halve eeuw pop en rock in Brugge.
De Clerck, Antoine. - Brupop! Een halve eeuw pop en rock in Brugge.
De Clerck, Antoine. - Brupop! Een halve eeuw pop en rock in Brugge.
De Clerck, Antoine. - Brupop! Een halve eeuw pop en rock in Brugge.
SomeThingz Books etc Scherpenheuvel-Zichem

Beste boekenliefhebber, na iedere bestelling ontvangt u ALTIJD EEN BEVESTIGING PER EMAIL van mij. Indien u geen email heeft ontvangen van info@somethingz.be, controleer dan zeker uw SPAMBOX. De verzending gebeurt steeds via geregistreerde post met track and trace. De VERZENDKOST bedraagt steeds €5.99, ongeacht het gewicht van het pakket, en dit zowel voor verzending naar Nederland als voor verzending binnen België. Uw bestelling wordt zorgvuldig en stevig verpakt om beschadiging tijdens transport te voorkomen. Bedankt alvast voor uw aankoop én uw vertrouwen. Met vriendelijke groeten, Tom Cops (www.somethingz.be / info@somethingz.be)

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel SomeThingz Books etc.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met SomeThingz Books etc
  • Na uw bestelling ontvangen u en SomeThingz Books etc een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van SomeThingz Books etc vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • SomeThingz Books etc kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren