Titel
De Bonte tuin / druk 1
Schrijver
Saris, Leni
Taal
Nederlands
ISBN
9789020515855
Uitgever
West Friesland, Uitgeverij
Prijs
€ 8,50
Bijzonderheden
Hardcover, 155pp, ALS NIEUW
Meer info
Tirza's vakantie loopt anders dan verwacht als haar collega Maren vermist raakt in 'De bonte tuin' van Leni Saris. Lukt het haar de waarheid boven tafel te krijgen? In ‘De bonte tuin’ van Leni Saris verloopt Tirza’s vakantie met haar collega Maren anders dan gedacht. Maren raakt spoorloos en een onbekende man verzoekt Tirza een boodschap aan haar broer over te brengen. Marens broer blijkt de bekende journalist Grisjo te zijn en Tirza ontrafelt langzaam de geheimen die De bonte tuin, een kostbare ets, met zich meedraagt. Lukt het Tirza de waarheid boven water te krijgen en tegelijkertijd haar gevoelens voor Grisjo een plek te kunnen geven? Leni Saris schrijft al jaren romans en is een zeer bekende romanauteur. Van haar hand verschenen onder andere de romans ‘Daar was eens’ en ‘Concertwals’.
Afbeeldingen
ASSELT
Zutphen
Binnen 3 dagen krijgt u bericht van mij, als dat niet zo is kijk u dan in de SPAM van u mail.
MAANDAANBIEDINGEN FEBRUARI EN MAART alle boeken 15% korting op de boeken.
Bij 5 boeken of meer krijgt u 20% korting op alle boeken.
Als u vragen heeft over het boek mag u altijd bellen
Met vriendelijk groet,
Boekwinkeltjes Asselt
Bert van Asselt
06-51955398
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met ASSELT
- Na uw bestelling ontvangen u en ASSELT een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van ASSELT vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- ASSELT kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.