Titel

Gejaagd door de Wind, dundruk editie

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Zuid-Hollandsche Uitgevers Maatschappij

Prijs

15,00

Bijzonderheden

Editie 1937 ?, gelimiteerde dundruk-editie, 1053 pag, ill Anton Pieck

Meer info
Speciale editie van het bekende verhaal van Margaret Mitchell "Gone with the Wind". Voor het eerst uitgegeven in 1936, deze editie is waarschijnlijk uit 1937.
Gelimiteerde dundruk-editie, gedrukt op speciaal vervaardigd Hollandsch Bijbeldruk "Superieur", met illustraties van Anton Pieck.

De hoofdpersoon is Scarlett O'Hara, een vrijgevochten jonge vrouw uit de Amerikaanse staat Georgia. Het verhaal gaat over haar omgang met vrienden, familieleden en minnaars in de periode voor, tijdens en na de Amerikaanse Burgeroorlog. In Rhett Butler, een sluwe man met een niet al te respectabele reputatie, ontmoet zij haar gelijke, en tussen de twee ontstaat een soort haat-liefdeverhouding. Hoewel het boek in eerste instantie over de relatie tussen de diverse hoofdpersonen gaat, biedt het ook een goed overzicht van de burgeroorlog en de nasleep daarvan. (bron Wikipedia)
Boek is in uitstekende staat, geen scheuren of vochtvlekken, band iets beschadigd.
Afbeeldingen
Mitchell, Margaret - Gejaagd door de Wind, dundruk editie
Mitchell, Margaret - Gejaagd door de Wind, dundruk editie
Mitchell, Margaret - Gejaagd door de Wind, dundruk editie
Mitchell, Margaret - Gejaagd door de Wind, dundruk editie
Castellum Woerden

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Castellum.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Castellum
  • Na uw bestelling ontvangen u en Castellum een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Castellum vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Castellum kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren