Titel
south african graphic art and its techniques
Schrijver
FL Alexander
Taal
Engels
ISBN
9780798103299
Uitgever
H&R
Prijs
€ 17,50
Bijzonderheden
de stofomslag heeft gebruikssporen, voor de rest is het boek in zeer goede staat - 1e druk 1974 - hardcover met stofomslag - 260 blz.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Kunstboeken
- Na uw bestelling ontvangen u en Kunstboeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Kunstboeken vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Kunstboeken kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.