Titel

Stijn uitvinder / Bommetje! / Stijn uitvinder zet een tent op

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Amsterdam: Ploegsma

Prijs

12,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2013-2015, 3 dln., 104 pp., 119 pp., 121 pp., zw/w ills., gebonden, hard cover, perfecte staat

Meer info
Drie supergrappige en leerzame kinderboeken. Samen voor 12,50. Ook los te koop: 5 Euro per deel.
Kinderen vinden het geweldig. Heel geschikt om voor te lezen (vanaf 8 jaar) en zelf te lezen vanaf 9 à 10 jaar.

Welke uitvindingen doet Stijn zoal? De hond uitlaten als het regent zonder zelf nat te worden? Geen punt. Een vervelende pestkop een lesje leren? Zo gepiept. Verse croissantjes halen in het dorp aan de andere kant van de berg? Dat kan veel makkelijker! Je kunt het zo gek niet bedenken, of Stijn vindt er wel een oplossing voor.

Stijn Uitvinder:
Stijn heeft een grote ontdekking gedaan: hij is uitvinder! Voortaan lost hij elk probleem op met een geweldige uitvinding! Moet hij de hond uitlaten terwijl het regent? Niks aan de hand! Daar vindt Stijn iets heel handigs voor uit. Dictee? Daar gaat hij een tien voor halen zonder ook maar één woordje te leren. En vervelende klusjes knapt hij op zonder er zelf echt iets voor te doen. Twaalf hilarische uitvindingen, waar je zelf misschien ook wel wat aan hebt!
Afbeeldingen
Rene van der Velde - Stijn uitvinder / Bommetje! / Stijn uitvinder zet een tent op
Wijds Uitzicht Exloo

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Wijds Uitzicht.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Wijds Uitzicht
  • Na uw bestelling ontvangen u en Wijds Uitzicht een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Wijds Uitzicht vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Wijds Uitzicht kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren