Titel
Ijsvogelblauw
Schrijver
Jan wijnen
Taal
Nederlands
Uitgever
Aspekt
Prijs
€ 7,50
Bijzonderheden
Als nieuw
Meer info
Een man die krankzinnige verhalen vertelt om niet ontslagen te worden uit het gekkenhuis. Een studente die zelfs wil sterven om seks te hebben met haar docent. Een man die zo graag een hond zou zijn. Een pubermeisje dat met een snelle jongen wil vluchten naar een andere wereld. Een overtuigde atheïst wiens vrouw, godbetert, op het eind van haar leven plotseling weer katholiek wil worden. Een romantische jonge dichter met een vileine wreedheid. De personages in deze nieuwe bundel verlangen naar een, meestal onbereikbaar, ander leven. Verhalen met een droeve, tegelijk vaak grappige, absurde of zelfs hilarische ondertoon. Jan Wijnen debuteerde in 2004 met Het kwade amen. Daarna verschenen de verhalenbundels So sorry, Deze eenzame wereld en Verkleurde tijd.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Huib History Books
- Na uw bestelling ontvangen u en Huib History Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Huib History Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Huib History Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.