Titel

Strategisch management van merken

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789014079882

Uitgever

Kluwer

Prijs

24,00

Verzendkosten

€ 6,00

Bijzonderheden

2003; 1ste, 684p, Gebonden, nieuw

Meer info
Strategisch management van merken benadert merken steeds vanuit het perspectief van zowel de consument als producent. Het boek laat zien hoe consumenten tussen merken kiezen, welke rol daarin bijvoorbeeld is weggelegd voor merkallianties, merkpersoonlijkheid en merkwaarden. Voor producenten behandelt het de problematiek van de merkbreedte en de merkarchitectuur en de vragen die aan het 'stretchen' van merken verbonden zijn. Het gaat diep in op de sterkten van merken - de stabiliteit van de grote merken die al een halve eeuw of langer bestaan- en de succesfactoren achter de geslaagde introducties van nieuwe merken.

Strategisch management van merken geeft een state-of-the-art overzicht van de huidige stand van de 'wetenschap' rond merken. Het bevat tevens een een groot aantal cases waarmee de theoretische principes worden geïllustreerd. Dat maakt dit boek van groot belang voor iedereen die bij het management van merken betrokken is.
Afbeeldingen
franzen, Giep - Berg, Marieke van den - Strategisch management van merken
managementbib.com Wilrijk

Bij bestellingen vanaf drie boeken wordt 10% korting verleend

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel managementbib.com.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met managementbib.com
  • Na uw bestelling ontvangen u en managementbib.com een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van managementbib.com vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • managementbib.com kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren