Titel
Geschiedenis van de westerse filosofie (History of western philosophy)
Schrijver
Russell, Bertrand
Taal
Nederlands
Uitgever
Servire, Wassenaar
Prijs
€ 10,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
4e druk, 1950 - Hardcover, in goede staat
Meer info
Dit boek biedt een overzicht van de westerse filosofie vanaf de presocraten tot begin 20e eeuw. Mede door dit werk won Russell in 1950 de Nobelprijs voor Literatuur. Het werk is verdeeld in drie boeken: De filosofie van de oudheid, De katholieke filosofie, De moderne filosofie. Het laatste hoofdstuk - De filosofie van de logische analyse - houdt zich bezig met Russells eigen filosofische opvattingen.
Afbeeldingen
Snitsguod
Sneek
Verzending na betaling. Verzending cf. geldende tarieven via Post NL. Afhalen in Sneek is mogelijk.
Op verzoek stuur ik meer informatie of foto’s. Een foto van een boek is altijd een door mij gemaakte foto van het betreffende exemplaar.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Snitsguod
- Na uw bestelling ontvangen u en Snitsguod een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Snitsguod vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Snitsguod kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.