Titel
Het boekje met Keltische wijsheden / druk 1
Schrijver
giulietta wood
Taal
Nederlands
ISBN
9789065558466
Uitgever
Mondria Uitgevers
Prijs
€ 7,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2003, 48pp, Gebonden, hardcover, in zgan staat, past door brievenbus
Meer info
DE KELTISCHE CULTUUR is vermaard om haar poëtisch gevoel en haar mystieke wijsheid. Ook al is die vermaardheid sterk toegenomen met de romantische herleving van de afgelopen tientallen jaren, de Keltische literatuur roept, in poëzie zowel als proza, sterke universele gevoelens op door beelden die ze ontleent aan de natuur, de regels voor heldhaftig gedrag en een rijke mythologie. Naar men zegt, sprak het halve woord de Kelten hetmeeste aan. Dit blijkt heel duidelijk uit de karakteristieke vermenging van natuurpoëzie en spreekwoordelijke wijsheid. Dat komt misschien wel het best tot uiting in het verhalende genre, waarin daadkracht en symbolische beelden schitterend met elkaar zijn verweven.. Al zullen we nooit met zekerheid kunnen zeggen wat die beelden in de oorspronkelijke context precies inhielden, ze zijn voor de moderne lezer die daarvoor openstaat, uitermate stimulerend en inspirerend.
Afbeeldingen
Boekenbeurs Venlo
Venlo
Verzendkosten volgens de tarieven 2026 van PostNL. Wij zijn een Stichting en verkopen voor het goede doel. Bent u niet tevreden dan kunt u het boek terugsturen en betalen wij u de aankoopkosten terug. Bestel meer boeken en bespaar op verzendkosten. Vanaf 35 euro in NL geen verzendkosten. Het is mogelijk dat onze mails in een reactie op uw bestelling in uw spambox terecht komen; controleer s.v.p. hierop!
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekenbeurs Venlo
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekenbeurs Venlo een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenbeurs Venlo vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekenbeurs Venlo kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.