boekmakelaar is momenteel afwezig,boekmakelaar heeft de volgende melding achtergelaten:

01012035

De verkoper verwacht te reageren na 01-01-2035
Titel

Het recht om jezelf te zijn / 25 lezingen over Artikel 1 van de Grondwet

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789074241465

Uitgever

Roelants

Prijs

12,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2022, 228 pp., paperback. Als nieuw

Meer info
Als nieuw.

Artikel 1. Allen die zich in Nederland bevinden, worden in gelijke gevallen gelijk behandeld. Discriminatie wegens godsdienst, levensovertuiging, politieke gezindheid, ras, geslacht of op welke grond dan ook, is niet toegestaan. Ien Dales (1931-1994) was vanaf 1987 twee jaar burgemeester van Nijmegen. Ze maakte in die korte tijd indruk door haar grote betrokkenheid bij de stad. Als minister van Binnenlandse Zaken, vanaf 1989, verdedigde zij onvermoeibaar het anti-discriminatiebeginsel in artikel 1 van de Grondwet. COC Nijmegen stelde in 1996, bij gelegenheid van haar 25-jarig jubileum, een jaarlijkse prijs in voor personen of organisaties die zich belangeloos inzetten voor gelijke rechten en het tegengaan van discriminatie, zoals verwoord in artikel 1 van de Grondwet. Het was vanzelfsprekend dat deze prijs naar Ien Dales vernoemd werd. In 1998 werd, bij gelegenheid van de uitreiking van de burgemeester Dales prijs, de eerste burgemeester Dales lezing gehouden. Een prominente spreker geeft daarin vanuit zijn of haar beroepspraktijk een visie op de werking van artikel 1. Zowel de prijs als de lezing, altijd uitgesproken in de Nijmeegse Raadzaal, zijn inmiddels instituten geworden.
Afbeeldingen
Aerts, Remieg - Het recht om jezelf te zijn / 25 lezingen over Artikel 1 van de Grondwet
boekmakelaar Maastricht

Betaling met paypal is mogelijk.

Afhalen van boeken in overleg.
Na één dag geen antwoord, kijk dan in je spambox.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel boekmakelaar.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met boekmakelaar
  • Na uw bestelling ontvangen u en boekmakelaar een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekmakelaar vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • boekmakelaar kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren