Titel

Achter de schermen van de Da Vinci Code : De definitieve ontmaskering van de Priorij van Sion

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

de Vries Brouwers

Prijs

20,00

Verzendkosten

€ 6,00

Bijzonderheden

2005, 144p, pb, ill in z/w, naamvermelding, verder als nieuw

Meer info
Dan Brown beweert vooraan in de Da Vinci code, dat de Priorij van Sion een werkelijk bestaand geheim genootschap is, dat werd opgericht in 1099. Vervolgens vermeldt hij de Dossiers Secrets waarin Leonardo da Vinci wordt voorgesteld als een gewezen grootmeester van de Priorij. De Priorij van Sion is echter een imaginair genootschap, ontsproten uit het brein van een Franse manipulator, die aan de hand van vervalste stambomen en valse documenten wou bewijzen dat hij afstamde van de Merovingers en aanspraak kon maken op de Franse troon (indien de monarchie zou hersteld worden).
In dit boek maakt de auteur komaf met de mythe.
Afbeeldingen
Simons, Edgar - Achter de schermen van de Da Vinci Code : De definitieve ontmaskering van de Priorij van Sion
managementbib.com Wilrijk

Bij bestellingen vanaf drie boeken wordt 10% korting verleend

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel managementbib.com.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met managementbib.com
  • Na uw bestelling ontvangen u en managementbib.com een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van managementbib.com vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • managementbib.com kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren