Titel

Kapotte plantage

Schrijver
ISBN

9789025429294

Uitgever

Olympus Pockets

Prijs

18,50

Bijzonderheden

Staat: Goed / Bladzijden: 416 / Druk: 3 / Art.nr. : c7c1f9e6-713a-4f92-be14-9a5f42f20a57 / Vindplaats: opslag

Meer info
Als John Jansen van Galen in 1970 voor het eerst naar Suriname reist, betreedt hij een broeierige samenleving van Nederlandse makelij en schaamt hij zich voor scheefgetrokken krotten, verval en stagnatie. Maar hij wordt ook verliefd op het land en zal er talloze malen terugkeren.

Hij leert er kunstenaars en politici kennen, een oude planter en een transseksueel. In 1973 verslaat hij de stakingen van de onafhankelijke republiek Suriname. Zijn fascinatie voor het land eindigt daar niet mee. IJlings gaat hij erheen als in 1980 jonge, in Nederland gevormde militairen de republiek kapen, en nog vele keren nadien. Zo ontstaat een portret dat een kwarteeuw Surinaamse geschiedenis in beeld brengt.

John Jansen van Galen is journalist en werkt voor Het Parool en NOS radio. Hij publiceerde een aantal boeken over wandelen. Over Suriname schreef hij meerdere boeken, evenals over de Nederlandse Antillen en Nieuw-Guinea.

‘Zijn reportages ademen een aangename sfeer van afstandelijke betrokkenheid en getuigen van kennis van de Surinaamse samenleving en politiek. (…) Intelligente literatuur voor wie zich in de immer onvoltooide dekolonisatie van Suriname interesseert.’ NRC HANDELSBLAD

Opmerkingen: In Zeer mooie staat!!!!!

Afbeeldingen
nvt - Kapotte plantage
nvt - Kapotte plantage
Oudefotoboeken Rhenen

Geachte klant,

Let op: U betaalt per bestelling €4,85 dus ook als u meerdere boeken tegelijk bestelt blijven de verzendkosten het zelfde.
Dit tarief is voor Nederland!
Tarief voor België is €9,50

Met vriendelijke groet,

Team Oudefotoboeken.nl

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Oudefotoboeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Oudefotoboeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en Oudefotoboeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Oudefotoboeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Oudefotoboeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren