Titel
Nachtlicht
Schrijver
Robinson, Peter
Taal
Nederlands
ISBN
9789022989975
Uitgever
A.W. Bruna Uitgevers
Prijs
€ 3,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
253pp, paperback, in hele nette staat
Meer info
Vlak bij het dorpje Helmthorpe in Yorkshire wordt het lichaam gevonden van Harry Steadman, half begraven onder een ingestort muurtje. Steadman was historicus en leidde samen met zijn vrouw een teruggetrokken leven. De inwoners van Helmthorpe kenden hem als een vriendelijk man die geen vlieg kwaad zou doen, dus wie zou hem hebben willen vermoorden? De zaak stelt inspecteur Alan Banks voor een raadsel. In eerste instantie lijkt niemand een motief te hebben voor de moord, maar wanneer Banks dieper graaft, blijken meerdere personen niet de waarheid te spreken. De sleutel tot de oplossing lijkt te liggen bij een meisje, Sally Lumb, die meer weet dan ze vertelt. Maar zal zij Banks in vertrouwen nemen?
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Wi(e)lskracht Books
- Na uw bestelling ontvangen u en Wi(e)lskracht Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Wi(e)lskracht Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Wi(e)lskracht Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.