Titel

Het boek tegen de barbarij

Schrijver
Uitgever

SUN

Prijs

15,00(Excl. verzendkosten)

Verzendkosten

Bijzonderheden

202408051527, Nijmegen, SUN, 2001, Very good/Très bel état/Sehr gut/Zeer goed

Meer info
Paperback, in-8, 169 pp.

Enkele jonge humanisten, onder wie de schrijver (1469-1536), bespreken de toestand van de westerse beschaving in hun tijd.

"Het boek tegen de barbarij" van Erasmus Desiderius is een intellectuele kritiek op de onwetendheid en het bijgeloof van zijn tijd. Erasmus, een vooraanstaand humanist van de Renaissance, gebruikt zijn scherpe geest en vlijmscherpe pen om de barbaarse praktijken en denkbeelden van zijn tijdgenoten aan de kaak te stellen. Hij pleit voor onderwijs, verlichting en redelijkheid als de ware weg naar vooruitgang en beschaving. Het boek is een krachtige oproep tot tolerantie, begrip en menselijkheid, en blijft tot op de dag van vandaag relevant.
Afbeeldingen
ERASMUS Desiderius - Het boek tegen de barbarij
MERS Antique Books Antwerpen

*** PLEASE ALSO CHECK YOUR SPAM FOLDER ***

MERS Antique Books Antwerp | One of the finest online book shops in Antwerp since 2002 *** Congo, Architecture, Belgian History, History of France, French Revolution, Cadastre, Monastery, Media, Italian Literature, Science, etc. etc.


https://www.mers.be

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel MERS Antique Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met MERS Antique Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en MERS Antique Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van MERS Antique Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • MERS Antique Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren