Titel

Histoire de la vie privée. Tome 5. De la Première Guerre mondiale á nos jours

Schrijver
Taal

Frans

Uitgever

Seuil Paris 1987

Prijs

25,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Hardcover broché, 635 pages

Meer info
Condition parfaite; de nombreuses illustrations, la plupart en noir et blanc, certaines en couleurs; bibliographies par chapitre/paragraphe, index des noms propres, index des lieux, index thématique.
Afbeeldingen
DUBY Georges, ARIES Philippe - Histoire de la vie privée. Tome 5. De la Première Guerre mondiale á nos jours
DUBY Georges, ARIES Philippe - Histoire de la vie privée. Tome 5. De la Première Guerre mondiale á nos jours
Zevenbladen Zutphen

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Zevenbladen.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Zevenbladen
  • Na uw bestelling ontvangen u en Zevenbladen een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Zevenbladen vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Zevenbladen kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren