Titel
Oog in oog
Schrijver
Frans Lanting
Taal
Nederlands
ISBN
9783836547383
Uitgever
Taschen
Prijs
€ 23,50
Bijzonderheden
hele goede conditie
Meer info
Meer dan 140 foto´s, gemaakt in een tijdsbestek van 20 jaar, laten de unieke persoonlijke esthetiek zien die Frans Lanting toevoegt aan de wildlifefotografie. De fantastische foto´s in dit boek worden vergezeld van persoonlijke verhalen en waarnemingen uit een levenlang werken met dieren, variërend van orang-oetans in de regenwouden van Borneo tot keizerpinguïns in Antarctica. Meer dan 70 diersoorten komen voor in dit Nederlandstalige boek.
Afbeeldingen
NB. Wanneer u niet binnen 3 dagen een reactie van ons heeft, kan het zijn dat onze mail in uw spambox is terechtgekomen! Kijkt u daar dan even. De genoemde prijzen zijn exclusief verzendkosten. De volgende verzendkosten gelden uitsluitend voor verzending binnen Nederland. Een brievenbuspakje •Maximum formaat: 38 x 26,5 x 3,2 cm kost 3,95. Een zwaarder of groter pakje versturen wij in principe met post.nl en de porto daarvoor is € 8,. voor een groot pakket en 6,90 voor een klein pakket. Zelf ophalen kan natuurlijk ook. Mail of bel dan wel even van te voren, dan kunnen wij de bestelling klaar leggen. Verzenden naar het buitenland kan natuurlijk ook tegen de gelden tarieven.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Kringloop Kampen
- Na uw bestelling ontvangen u en Kringloop Kampen een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Kringloop Kampen vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Kringloop Kampen kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.